Banner - Nepomucký prodej travních koberců

Nabídka

Pohled na pole s přípravenými travními koberci

V současné době nabízíme kobercový trávník pod obchodním označením SPORT & REKREACE . Jedná se o trávník se zastoupením lipnice luční (50%), kostřavy červené trsnaté a krátce výběžkaté (30%) a jílku vytrvalého (20%). Toto složení poskytuje předpoklad k přizpůsobení trávníku stanovištním podmínkám a rozmanitému použití od trávníků okrasných, méně zatěžovaných až po vysoce zatěžované trávníky sportovní.Trávník je udržován pravidelnou sečí ve výšce 25 mm a je expedován nejdříve 12 měsíců od založení porostu, což je spolu vysokou úrovní agrotechniky zárukou hustého, pevného a odolného travního drnu.

Podmínky pro dodávku

Trávníky

Dodáváme v rolovaných pásech o rozměrech 40x150cm , tj. 0,6m2 . Tloušťka drnu je cca 2cm . Hmotnost jedné role je 13-15 kg . Upřednostňujeme dodávku na paletách EURO, na jedné paletě je 34 rolí tj. 20,4m2 . Hmotnost palety je v závislosti na vlhkosti půdy a drnu 450-500 kg . Palety EURO výměnou nebo za vratnou zálohu. Při dodávce menších množství je možná nakládka ručně.

Doprava

Objednaný trávník Vám spolehlivě dovezeme vozidlem ISUZU N 75 , jehož maximální kapacita je 10 palet tj. 200m2 , s přívěsem 15 palet tj. 300m2 nebo vozidlem Ford Transit - max. 3 palety tj. 60m2 . Cena dopravy vozidlem ISUZU bez přívěsu je 18 kč/km , s přívěsem 22 kč/km . Cena dopravy vozidlem Ford Transit je 11 kč/km . Uvedené ceny dopravy jsou bez DPH .

Složení na místě určení dodávky zajišťuje odběratel, doporučujeme složení palet vysokozdvižným vozíkem nebo podobnou mechanizací.

Objednání

Objednávat můžete telefonicky nebo e-mailem. Podrobnosti dodávky (termín a čas dodání, způsob platby, ceny, způsob dopravy, palety…) je obvykle nutné telefonicky upřesnit. Doporučujeme objednání v předstihu min. 3-7 dní před požadovaným termínem dodávky.

Způsob platby

Ceny – u nových zákazníků vyžadujeme platbu v hotovosti nebo v případě bezhotovostní úhrady platbu předem. Ceny jsou závislé na odebraném množství a rádi Vám je pro konkrétní zakázku telefonicky sdělíme.

Složení travních směsí

Pro založení v současné době expedovaného travního koberce SPORT & REKREACE byla použita travní směs následujícího složení:

Lipnice luční LIMOUSINE 30%
BROOKLAWN 10%
IMPACT 10%
Kostřava červená SMIRNA 15%
BARBORKA 15%
Jílek vytrvalý BAREURO 10%%
BARSADRA 10%

Uvedená složení udávají hmotnostní podíl zastoupení jednotlivých odrůd v travní směsi.

Copyright Pavel Nepomucký 2013