Banner - Nepomucký prodej travních koberců

O firmě

Pohled na pole

Rodinná firma působí v oboru zahradnické výroby od roku 1992. Pěstování kobercových trávníků (travních koberců, rolovaných trávníků…) jsme zahájili v roce 2004. Trávníky pěstujeme na vlastních a zčásti pronajatých pozemcích , které se nacházejí v Polabí v katastrech obcí Lhota a Dřísy, necelých 20 km od severního okraje Prahy, 6km od Staré Boleslavi.

Půdy na pozemcích, na kterých pěstujeme kobercové trávníky, jsou hlinitopísčité až písčité, vysoce propustné pro vodu. Toto zrnitostní složení půd spolu se zajištěním závlahy, hnojení a ošetření proti plevelům a houbovým chorobám, je základním předpokladem pro dosažení vysoké kvality travních koberců naší produkce.

Pro zakládání porostů kobercových trávníků používáme osiva kvalitních travních směsí tuzemské produkce připravené dle vlastní receptury, která vzniká ve spolupráci s firmou Agrostis Trávníky, s.r.o. Pro sekání trávníků používáme profesionální stroje firmy John Deere (vřetenová sekačka JD 2653A, rotační sekačka JD X748. Pro podřezávání a rolování travních koberců používáme slupovačku travních drnů RYAN Heavy Duty Sod Cutter.

Pěstování kobercových trávníků je naším jediným oborem činnosti což nám umožňuje věnovat našim porostům maximální péči a snažit se co možná nejlépe uspokojit požadavky našich zákazníků. Samozřejmostí je pro nás zajištění dopravy zboží a v případě potřeby též odborných konzultací. Dle požadavků zákazníků jsme schopni zajistit položení námi dodaných travních koberců .

Copyright Pavel Nepomucký 2013